LiveZilla Live Chat Software

Rekomendacijų programa

Norite įsigyti patinkančią prekę žymiai pigiau?

Prisiregistravęs klientas ir atlikęs pirmą pirkimą, gali pakviesti savo pažįstamus pirkti elektroninėje parduotuvėje www.madaliuks.lt

Kai pakviestas draugas prisiregistruoja ir nurodo būtent tą elektroninį pašto adresą su kuriuo klientas jį pakvietė, jis gauna ir gali panaudoti pagal rekomendacijų programą jam suteiktu nuolaidų kuponu už 1 €/3,45 Lt.

Kai pakviestas draugas atlieka pirmą pirkimą internetinėje parduotuvėje www.madaliuks.lt , tai pakvietęs draugą klientas gauna 1 €/3,45 Lt nuolaidą kitam pirkimui.

Pavyzdžiui, Jums patinka prekė kuri kainuoja 13,90 €/48 litus ir Jūs turite daug draugų. Prieš tai ęsate kada nors pirkę internetinėje parduotuvėje www.madaliuks.lt. Tada Jūs išsiunčiate 14 pakvietimų iš savo prisiregistruotos sąskaitos savo draugams. Kai jie atlieka pirmą pirkimą mūsų parduotuvėje www.madaliuks.lt, nuo kiekvieno Jūsų pakviesto draugo pirmutinio pirkimo jūs gaunate po 1 €/3,45 lt nuolaidų kuponą. Jei 14 draugų (nesvarbu kurie) priėmė pakvietimus ir atliko pirmutinius pirkimus, jūsų sąskaitoje jau yra 14 €/48,34 Lt nuolaidų kuponų, kuriuos galite sumuoti ir pasirinkti Jums patinkančią prekę, kurios vertė 14 €/48 litai už dyką.

Linkime geros nuotaikos ir geros dienos!